Sīkfailu politika

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus, lai pielāgotu saturu un reklāmas, parādītu sociālo tīklu funkcijas un analizētu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, mēs kopīgosim ar mūsu sociālajiem tīkliem, reklāmas nodaļu un analītikas partneriem. Mūsu partneri var kombinēt šos datus ar citu informāciju, ko jūs tiem sniedzat vai ko tie iegūst saistībā ar to, kā izmantojat to pakalpojumus.

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus var izmantot tīmekļa vietnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

Tiesību aktos noteikts, ka mēs varam jūsu ierīcē uzglabāt sīkfailus, ja tie ir obligāti nepieciešami, lai nodrošinātu pakalpojumu, kuru tieši pieprasāt. Attiecībā uz visiem citiem sīkfailu veidiem nepieciešama jūsu piekrišana.

Šī tīmekļa vietne izmanto dažādus sīkfailus. Dažus sīkfailus nosaka trešās puses pakalpojumi, kas parādās mūsu lapās.

  • Nepieciešami. Nepieciešami sīkfaili padara tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot pamata funkcijas, piemēram, lapu navigāciju un piekļuvi drošām tīmekļa vietnes zonām. Bez šiem sīkfailiem tīmekļa vietne nevar optimāli darboties.
  • Statistikas. Mēs apkopojam informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar tīmekļa vietni, tostarp datus par to, cik bieži apmeklējat vietni un kuras lapas aplūkojat. Tas nepieciešams, lai optimizētu noformējumu, uzlabotu vietnes lietošanas ērtumu un efektivitāti. Turklāt mēs izmantojam sniegto informāciju, lai nodrošinātu jums personalizētu saturu un tirgus analīzi.
  • Mārketinga. Mēs apkopojam informāciju par jūsu interesēm, tostarp datus par to, uz kurām lapām un reklāmām jūs uzklikšķināt, par kurām precēm vai pakalpojumiem jūs interesējaties vai kurus no tiem jūs iegādājaties šajā un citās tīmekļa vietnēs. Tas nepieciešams, lai parādītu jums jūsu interesēm atbilstošas reklāmas. Lai parādītu jums mērķtiecīgas reklāmas šajā un citās tīmekļa vietnēs, mēs sadarbojamies ar citiem uzņēmumiem un kopīgojam informāciju ar tiem. Vairāk par to varat izlasīt tālāk.
  • Funkcionāli. Mēs apkopojam informāciju par jūsu iecienītajiem iestatījumiem un izvēlēm tīmekļa vietnē. Tas nepieciešams, lai varētu parādīt jums tīmekļa vietnes versiju, kas atbilst jūsu preferencēm. Šī informācija tiek izmantota, lai noteiktu, kuru reģionu un valodu jūs izvēlaties, lai parādītu video un citus tīmekļa vietnes vizuālos elementus, piemēram, darba meklēšanai.
  • Bez klasifikācijas. Mēs pašlaik kopā ar atsevišķo sīkfailu nodrošinātājiem nodarbojamies ar klasifikācijas noteikšanu sīkfailiem bez klasifikācijas.

Jūs varat jebkurā brīdī mūsu tīmekļa vietnes sīkfailu paziņojumā mainīt vai atsaukt piekrišanu.

Privātuma politikā uzziniet vairāk par mums, saziņas veidiem ar mums un to, kā mēs apstrādājam personas datus.

Lūdzu, norādiet savas piekrišanas ID un datumu, ja sazināties ar mums saistībā ar piekrišanu.

Jūsu izvēles

Jūsu piekrišana attiecas uz šādiem domēniem: www.hdforest.lv

Piekrišanas izmaiņas

Jūs varat izmainīt arī savu piekrišanu tālāk redzamo sīkfailu izmantošanai.